GRĄŽINIMAS

Nekokybiškų prekių grąžinimas ir keitimas

Jeigu gavote netinkamos kokybės prekę, įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2014-07-22 nutarimu Nr. 738 patvirtinta Mažmeninės prekybos taisyklių nauja redakcija.

Gavę nekokybišką prekę ir norėdami pasinaudoti nekokybiškos prekės grąžinimo teise, praneškite apie tai el. paštu info@melynasdrambliukas.lt, nurodydami grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, grąžinimo priežastį bei savo reikalavimą: pakeisti nekokybišką prekę tinkamos kokybės preke, sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinamos prekės turi būti saugiai supakuotos ir pristatytos žemiau nurodytu adresu, prie siuntos pridedant prekės įsigijimą liudijantį dokumentą – PVM sąskaitą faktūrą:

MB „Mėlynas drambliukas“ 

Šilo g. 6

21368 Vilkabalių k.

Vievio sen., Elektrėnų sav. 

Mob. +370 626 75369

Nekokybiškos prekės grąžinimo išlaidas padengsime mes.

Nekokybiškos prekės keitimo į tinkamos kokybės prekę atveju, jos pristatymo terminą su Jumis derinsime individualiai. Pinigų grąžinimo atveju, pinigus į Jūsų banko sąskaitą pervesime ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinamos prekės pristatymo nurodytu adresu dienos. 

Netinkamos kokybės prekėmis nelaikomos prekės, kurių trūkumai atsirado dėl Pirkėjo kaltės (Pirkėjas klaidingai nurodė informaciją, reikalingą prekės gamybai (vaiko vardą, veiksmo vietą, plaukų spalvą ir pan.) arba Pirkėjas sugadino ar iš esmės pakeitė prekės išvaizdą po jos pristatymo). 

Kokybiškų prekių grąžinimas ir keitimas

Kokybiškos prekės yra nekeičiamos ir negrąžinamos.