Apie mus

apie mus

Esame pora, kaip ir visos, – gyvenanti kasdieniais rūpesčiais ir džiaugsmais, mylinti, kartais susipykstanti, bet greitai susitaikanti, o svarbiausia – kasdien ieškanti būdų, kaip kurti pilnavertę bei turiningą savo sūnaus vaikystę. Ar įsivaizduojate tokią be vabalų tyrinėjimo miške, uogų skynimo sode ar spalvoto pieštuko rankoje, kuomet ribų nevaržoma kūryba nebetelpa į popieriaus lapą? O be knygų? Greičiausiai, ne.

Mūsų vakarai taip pat neatsiejami nuo vaikiškų knygų puslapių šiurenimo. Taip juos besklaidydami ir stebėdami, kaip sūnus kiekvienoje iliustracijoje atpažįsta save ir savo kasdienes patirtis, supratome, kad vaikai tapatina save su tuo, ką mato knygoje. Na, o tuomet išsirutuliojo visa susijusių įvykių grandinė: susipažinome su nuostabia Čekijos leidykla Modrý slon, daugiau nei du dešimtmečius leidžiančia personalizuotas knygas vaikams, užmezgėme draugystę ir nusprendėme – šios knygos, kuriančios dar asmeniškesnį vaiko santykį su pasakojama istorija, turi pasiekti ir Lietuvos mažuosius.

Nuoširdžiai sakome – tai nėra knygos, kuriose vaikas tik atpažins savo vardą ar gyvenamą vietą. Visų pirma – tai knygos, kurių turinys ugdo pamatines mažo žmogaus vertybes. Kviečiame sukurti vaikui asmeninę knygą ir suteikti jam dar didesnį skaitymo džiaugsmą!

Eglė ir Jonas,
Mėlyno drambliuko įkūrėjai

apie mus